Slogan soutěže Leonardo hledá poklad

Zábavná, vzdělávací a především týmová soutěž pro všechny,
kdo mají sílu postavit se vyrovnaným soupeřům.

Leonardo hledá poklad v Dolním Újezdě

Dolní Újezd   18.7.2015

Vytvořte tým o maximálně 10 členech a přijďte zažít odpoledne plné zábavy. Je jedno zda máte rodinný tým, či jste vzali babičku, pocestného a třínohou kočku souseda. Legraci si užijí všichni od 0,0001 do 1000 let.

Stanoviště a významná místa na trase

Jak se zapojit do soutěže?

1) Přijít a prezentovat se

Hlavní co musíte udělat je přijít v sobotu 18. července do sportovního areálu v Dolním Újezdě. Od 13 hodin bude probíhat prezence. Z hřiště půjdete vlastní cestou ke všem vyznačeným stanovištím.

2) Projít trasu a splnit úkoly

Na každém stanovišti bude tým plnit 3 úkoly. Individuální otázka prověří, přiměřeně věku, jednoho člena týmu. U této otázky může tým strategicky zvolit člena, který má zálibu v daném odvětví a rozdělit se na všechny stanoviště. Následují otázky skupinová a bonusová, u kterých již družstvo pracuje společně a které svou správnou odpovědí doplní týmu indície ke správnému nalezení pokladu.

3) Najít poklad

Po příchodu posledního družstva zpět do Korunní pevnůstky si všechny družstva dokoupí chybějící indície a postupně budou vypouštěny na závěrečnou část, vyhledání pokladu. Vítězí družstvo, které si jako první dá dohromady indície a objeví poklad.

Co můžeme vyhrát?

Vítězný tým získá vstupenky a poukazy v celkové hodnotě 5 000 Kč a plavbu historickou Olomoucí na raftu od společnosti Peřej tours.

Vítězné družstvo najde poklad

Pořadatel Kulturní Morava
Partneři soutěže KDU-ČSLPeřej tours
Partneři kola Dolní Újezd

Kulturní Morava z. s.
Dolní Újezd 155, 751 23 Dolní Újezd
IČ: 030 77 373

Fotky, videa a články ohledně akce sdílejte
s hashtagem #leonardohledapoklad.

Další naše weby jsou Kulturní Morava a web o akci Dobývání Moravské brány.

Vytvořil Pavel Láhner